Активна реалізація в Сербії протягом останніх років ряду великих інфраструктурних проєктів в галузі наземного та залізничного транспорту тягне за собою необхідність оновлення парку наземних та залізничних транспортних засобів, кошти на які виділяються в тому числі й європейськими інституціями.
Крім того, прийнято рішення щодо необхідності повної заміни автобусного парку м.Белград на електро- або автобуси з гібридними моторами протягом наступних семи років. Місто також регулярно здійснює закупівлю й інших видів громадського транспорту (тролейбусів, трамваїв).
Така ситуація в інфраструктурній сфері Сербії створює потенційну можливість для виходу на сербський ринок українських компаній - виробників наземного та залізничного транспорту, незважаючи на значну конкуренцію в цій галузі. При цьому, слід враховувати, що відповідно до сербського законодавства, здійснення державних закупівель відбувається шляхом проведення тендерів.
Сербський ринок, з огляду на наявність в країні розвинутого аграрного сектору, має значний потенціал для постачання різноманітної сільськогосподарської техніки, обладнання та компонентів до неї. У цьому контексті вартим уваги є організація українського стенда на високо відвідуваному, як місцевими, так і регіональними компаніями, сільськогосподарському ярмарку, який проводиться навесні (квітень-травень) в м.Новий Сад.
Серед перспективних напрямків співпраці слід також виділити деревообробну промисловість, кооперацію у сфері виробництва та постачання органічної продукції, співробітництво в галузі інформаційних технологій.
При цьому слід враховувати важливість попереднього представлення продукції тієї чи іншої компанії відповідальному покупцеві, а також безпосередніх контактів представників компаній із фактичними замовниками продукції та їх готовність представити свою продукцію особисто.