24 лютого з нагоди 4-ї річниці початку повномасштабної агресії рф проти України Посольством України в Республіці Сербія спільно з Представництвом ЄС в Республіці Сербія відкрито фотовиставку робіт українських фотографів під назвою "Але будуть відроджені у славі і силі". Експозиція висвітлює наслідки воєнних злочинів, скоєних російською стороною -руйнування та знищення релігійних споруд в Україні. експозиція є спільною виставкою Національного заповідника "Києво-Печерська лавра" та Музею Майдану. Ознайомитися з виставкою можна за адресою: м. Белград, вул. Змай Йовіна, 8 та триватиме до 6 березня 2026 року.
