До уваги громадян України, які мають статус тимчасового захисту в Сербії або планують приїхати до Сербії та його отримати!
Влада Республіки Сербія прийняла рішення про продовження дії статусу тимчасового захисту до 18 березня 2024 року.
Для продовження статусу громадян, які оформлювали документи самостійно та вже мають тимчасовий захист, необхідно надіслати електронний лист на е-mail [email protected], в якому зазначити:
ім’я та прізвище;
дата та місце народження;
адреса тимчасового проживання у Сербії (на яку рішення про продовження може бути доставлене поштою);
номер підтвердження реєстрації або номер попереднього рішення про надання статусу тимчасового статусу/або серія та номер паспорту за яким подавалися документи на отримання статусу тимчасового захисту.
Очікувати на пошту нове рішення про продовження.
Якщо Ви оформлювали статус через Белградський центр з прав людини, то прохання контактувати їх для продовження статусу.
Для оформлення статусу вперше прохання ознайомитись з інформацією розміщеною за посиланням: https://docs.google.com/document/d/11n9jtSwJ8OxPmDDunhy7SgoI9bK1iuQLYenUmTsMXb0/edit?fbclid=IwAR21cJ_m3DDjDtJgCG4IjVCtUOa0QEo77AXcM1VgulhYj1dgHL85NpYO04o