Сьогодні, 21 листопада у Посольстві України в Республіці Сербія відзначався День гідності та свободи за участю представників української громади.
У ході відзначення цієї події Посол України Володимир Толкач наголосив на важливості цього дня для нашого народу, оскільки він присвячений двом знаковим подіям в історії української державності і народовладдя ‒ Помаранчевій революції, яка розпочалась 22 листопада 2004 року, та Революції Гідності, початком якої вважають 21 листопада 2013 року.
Учасниками заходу було віддано шану патріотизму й мужності громадян, які стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.
Окремо відзначалося, що ніякі інсинуації ворожих пропагандистів не зможуть заплямувати пам'ять борців за свободу і демократію, оскільки єдиним джерелом влади є народ України. Славні дочки і сини України боронять нашу державність і принципи у трагічні дні російської агресії так само, як вони стали на захист у попередні роки.