Посольство України в Республіці Сербія

Київ 23:38

Міжнародний форум «Паливно-енергетичний комплекс України: сьогодення та майбутнє»

10 квітня, 00:00

Міжнародний форум «Паливно-енергетичний комплекс України: сьогодення та майбутнє»

З 6 по 8 листопада 2018 року у м. Київ відбудеться XVІ Міжнародний форум «Паливно-енергетичний комплекс України: сьогодення та майбутнє».

Організаторами заходу визначено Міненерговугілля України і ТОВ «Міжнародний виставковий центр» (тел./факс: +38 044 201-11-57 (78, 67); е-mail:  lyudmila@iec-expo.com.ua; сайт: www.iec-expo.com.ua).

У форматі форуму передбачені:

-        Галузева експозиція «ПЕК України» презентує здобутки та стратегічні перспективи розвитку державних компаній паливно-енергетичного комплексу.

-        XVI Міжнародна спеціалізована виставка «Енергетика в                   промисловості –– 2018» презентуватиме вітчизняні та іноземні зразки енергетичного, електротехнічного, світлотехнічного обладнання та приладів, кабельно-провідникову продукцію, засоби автоматизації для різних сфер застосування.

-        ІІІ Міжнародна спеціалізована виставка «MINING INDUSTRY                 EXPO –– 2018»   представлятиме  сучасну бурову, кар'єрну, прохідницьку техніку та інструмент, гірничозбагачувальне обладнання, гірничий транспорт, а також системи автоматизації та життєзабезпечення для гірничодобувної та вугільної промисловості.

-        ІІІ Міжнародна спеціалізована виставка «НАФТОГАЗЕКСПО2018» презентуватиме ефективні технології, обладнання і послуги для розвідки, видобутку, транспортування, переробки та зберігання нафти та природного газу.

Ділова програма (у форматі засідань, конференцій, семінарів, «круглих столів») створить умови для фахового обговорення функціонування та розвитку ПЕК