• A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • Українською
 • English
 • Cрпски језик
Запис на консульський прийом
Опубліковано 10 жовтня 2022 року о 13:29

З 15.11.2023 оновлено механізм авторизації під час запису до Е-Черги

Задля покращення доступу до консульських послуг, Вашої безпеки та боротьби з кібершахрайством запис в Е-Чергу МЗС відбувається за умови електронної ідентифікації відвідувача, за допомогою е-підписів (на файловому, хмарному чи інших захищених носіях), Дія.Підпис та BankID НБУ. 

Електронна ідентифікація забезпечується через платформу ID.GOV.UA. 

Роз'яснення та навчальні відеоматеріали за посиланням.

ПОСИЛАННЯ ДЛЯ ЗАПИСУ НА ПРИЙОМ:

https://go.mfa.gov.ua/


Оплата консульського збору в Посольстві України в Республіці Сербія з 01.12.2021р. виключно безготівкова, картками Visa, MasterCard, DinaCard. 

Нагадуємо, що клопотання на оформлення закордонних паспортів приймаються від громадян України, які в Сербії мають дозвіл на постійне/тимчасове проживання, оформили статус тимчасового захисту.


УМОВИ ЗАПИСУ НА ПРИЙОМ ТА ПОЛОЖЕННЯ

Запис на прийом до консульського відділу Посольства України в Республіці Сербія не здійснюється за телефоном, або зверненням на електронну пошту.

Для запису на прийом до консульського відділу Посольства України в Республіці Сербія необхідно дотримуватись наступних правил:

 • Для запису на прийом замовник, який бажає отримати консульську послугу в Посольстві повинен необхідно зазначити свої дані відповідно до даних, вказаних в українському закордонному паспорті.
 • Якщо Ви плануєте звернутись до Посольства групою осіб (члени однієї родини, друзі, знайомі), необхідно створити реєстрацію для кожної особи окремо.
 • Принцип реєстрації на прийом: 1 послуга = 1 запис = 1 особа (крім випадків отримання послуг, які передбачають оформлення разом з дитиною).
 • Супроводжуючих осіб, які не отримуватимуть консульські послуги, наполегливо просимо зачекати ззовні (за винятком супроводу осіб з особливими потребами, неповнолітніх дітей).
 • Якщо Ви плануєте оформити декілька консульських послуг, необхідно зробити реєстрацію для кожної послуги.

Наприклад: дві консульських дій – оформлення паспорта та вчинення нотаріальної дії – вимагають попередньої реєстрації на прийом до двох різних консульських посадових осіб, залучених до ведення прийому. Час для вчинення обох дій має бути обрано окремо. Не допускається реєстрація однієї і тієї ж особи з одного і того ж питання на різні дати. Всі записи, що дублюються, будуть видалені адміністратором.

Консульський відділ залишає за собою право скасувати / перенести реєстрацію на інший час, повідомивши про це заявника за залишеними під час реєстрації реквізитами.

Якщо у заявника виникли непередбачувані обставини, які не дозволяють прийти на прийом, необхідно якомога раніше самостійно скасувати запис.

Для он-лайн запису на прийом необхідно виконати наступні дії:

- перейти за посиланням, яке розміщене нижче;

- обрати зі списку країн «Республіка Сербія»;

- обрати зі списку закордонну установу «Посольство України в Республіці Сербія»;

- обрати категорію консульських дій та безпосередньо консульську дію, щодо якої Ви плануєте зареєструватися на прийом. Перед зверненням до консульського відділу Посольства рекомендуємо детально ознайомитися з переліком консульських дій та списком документів, необхідних для їх вчинення. Інформацію Ви можете переглянути на сайті Посольства.

Якщо консульська послуга недоступна для реєстрації, тобто Ви не знаходите вільний час, це означає, що усі місця для запису заброньовані і необхідно дочекатися відкриття нових. Інформацію про час відкриття нових слотів щодо кожної окремої консульської дії надано в кінці переліку документів, необхідних для вчинення консульської дії.

Консульське обслуговування здійснюється виключно щодо тієї дії, яку Ви обрали на сайті при бронюванні візиту. Не обирайте консульську дію, яка не стосується мети Вашого звернення до консульського відділу тільки тому, що вона доступна для реєстрації. Якщо при спілкуванні з Вами з’ясується, що Вам потрібна інша дія, ніж та, що Ви обрали при реєстрації, Вам може бути відмовлено в прийомі, оскільки на потрібну Вам дію денний графік буде вже заповнений.

-обрати дату та час запланованого візиту до Посольства;

-на наступній вкладці заповнити своє прізвище, ім’я, по батькові та контактні дані;

-перевірити та підтвердити вірність внесених до системи даних.

Після успішної реєстрації на зазначену електронну адресу прийде лист із підтвердженням запису на прийом та інструкціями щодо надання відповідної консульської послуги.

Не використовуйте електронні адреси, зареєстровані на доменних іменах «.ru» (list.ru, mail.ru). Офіційні адреси, державних установ України не приймають і не відправляють повідомлення на e-mail з такими доменними іменами. Іншими словами, Ви не зможете отримати повідомлення про підтвердження успішно здійсненої реєстрації на Вашу електронну пошту.

До уваги осіб віком 65 років +!

Попередній запис на оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон осіб, які досягли 65-річного віку, здійснюється за телефоном Консульського відділу Посольства +381-11-306-5839.

Користуючись системою запису на прийом, Ви погоджуєтесь на надсилання та опрацювання повідомлених персональних даних Посольством в рамках та обсязі, необхідному для вчинення обраної консульської дії.

УВАГА!

Система он-лайн запису створена МЗС України для безпосередньої взаємодії між заявником та консульським підрозділом Посольства. Використання системи посередниками чи юридичним особами заборонено! Просимо повідомляти про факти пропозицій третіх осіб щодо надання послуг з он-лайн запису на прийом на електронну адресу: [email protected]

Діяльність таких посередників буде переслідуватись за Законом. Про отримання неправомірної вигоди будуть поінформовані також правоохоронні та податкові органи Республіки Сербія.


На платформі ID.GOV.UA можна зручно та безпечно пройти електронну ідентифікацію за допомогою

 • е-підписів (на файловому, хмарному чи інших захищених носіях), 
 • Дія.Підпис 
 • BankID НБУ

Докладно про способи авторизації на порталі розповідає керівник із розвитку електронних послуг у Мінцифрі Мстислав Банік у навчальному відео.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux